Про нас

«WHITE STORK TRAVEL» - Про компанію

«WHITE STORK TRAVEL» – компанія професіоналів. Наш туристичний багаж – багаторічний досвід, знання, креативність, міцні партнерські зв’язки. Для того, щоб ви отримали позитивні емоції і яскравий післясмак від поїздки, ми ретельно підготуємо індивідуальну програму відповідно до ваших побажань і переваг, запропонуємо найкраще і реалізуємо всі очікування!

Безумовно, можна орієнтуватися на незліченні відгуки туристичних сайтів, але ми пропонуємо довіритися нашій компанії подбати про вас.
Головне наше завдання – запропонувати вам оптимальні варіанти відпочинку: комфортний переліт, гідний готель, оформити всі візові документи (за необхідності), трансфер, медичне страхування на час поїздки.

Багаторічний досвід співробітників, їх знання та постійне вдосконалення (регулярні інфотури, воркшопи, рекламні поїздки) дозволяє максимально задовольнити запити клієнтів.

Співробітники «WHITE STORK TRAVEL» регулярно беруть участь в щорічних міжнародних виставках елітних подорожей «Luxury Travel Mart» і «Deluxe Travel Market», що дозволяє нам бути завжди в тренді найактуальніших туристичних VIP пропозицій.

Ми напряму співпрацюємо з кращими світовими асоціаціями – The Leading Hotels of the World, Small Luxury Hotels of the World, Relais & Châteaux, що дозволяє пропонувати Вам найбільш екслюзивні варіанти і вигідні ціни.

Іншою невід’ємною частиною роботи компанії «WHITE STORK TRAVEL» є КОРПОРАТИВНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ зі збереженням індивідуального підходу. Організація інсентив-турів, бізнес-подорожей, конференцій, семінарів, бронювання квитків на виставки та надання всіх необхідних супровідних видів послуг, пов’язаних з успішним корпоративним сервісом.

Види послуг, що надаються:

– Індивідуальні та пакетні тури
– Авіаквитки
– Корпоративне обслуговування
– Бронювання готелів
– Міжнародне медичне страхування для туристів
– Візова підтримка в будь-яку країну світу
– Ділові поїздки
– Оренда апартаментів, віл, яхт
– Організація круїзів

Головна мета White Stork Travel – це щоб теплі враження після вашої подорожі переросли в наші тривалі довірчі відносини.
Менеджер з продажу авіаквитків

НАТАЛИЯ КОВАЛЬЧУК

Засновник

Ольга Зяхор

МЕНЕДЖЕР ПО ТУРИЗМУ

НАТАЛЬЯ ШЕВЧЕНКО

Менеджер по туризму

Сюзанна Мустафаєва

ОФИС МЕНЕДЖЕР

МАРИЯ АГАРКОВА