Діловий туризм

Ваша компанія планує розширити сферу бізнесу та освоїти нові горизонти. Відвідування щорічних виставок, проведення конференцій, семінарів, ділових поїздок в Україні та в усьому світі. А також інтенсив-тури, які проводять для мотивації та заохочення співробітників компанії. Незалежно від поставленого завдання, поїздка повинна бути узгодженою та попередньо організованою з урахуванням всіх вимог. Компанія «WHITE STORK TRAVEL» готова стати вашим партнером, забезпечуючи зі своєї сторони повну організацію ділових поїздок у вашій компанії, надаючи спектр високоякісних послуг, намагаючись враховувати кожен нюанс під час організації та планування.


Наші послуги для корпоративних клієнтів:

- бронювання та продаж авіаквитків;

- бронювання чартерних рейсів;

- оформлення біометричних паспортів;

- оформлення візової підтримки до всіх країн;

- бронювання і продаж готелів;

- замовлення трансферу;

- оренда автомобілів, яхт, вертольотів;

- страхові послуги;

- екскурсійне обслуговування, послуги гідів, перекладачів, асистентів.


Кожній діловій людині і керівництву компанії важливі дві речі - час і гроші. Це саме те, що ми можемо для вас зекономити. Ви зберігаєте час, тому що ми займаємося всіма послугами, необхідними при організації ділових поїздок будь-якої складності, зберігаючи індивідуальний підхід та ексклюзивність.

А також заощадите гроші, тому що при укладенні договору на корпоративне обслуговування ви отримаєте вигідніші пропозиції з усього спектру послуг. Ми можемо надати вам високий рівень сервісу, за значно нижчу ціну, ніж на популярних букінг системах, оскільки працює напряму з системами бронювання та туроператорами в усьому світі. Нас рекомендують: ПАТ «Миронівський Хлібопродукт», група компаній НІКО, Candy Україна, Селдіко Україна, Концерн Галнафтогаз, Перша Приватна Броварня, Cymedica.

Галерея