КРУЇЗИ

Морські круїзи - це відмінний варіант відпочинку. Він підходить всім: як любителям активного проведення часу, так і для фанатів просто засмагати і купатися. Молодята, сім'ї з дітьми, компанії друзів, люди похилого віку,- кожен з них знайде приємне заняття під час морської подорожі. Через те, що круїзи поєднують у собі пасивний пляжний відпочинок та активну екскурсійну програму. Відправитися в круїз можна на кілька днів, а можна і на місяць. Тому ви можете вписати такий відпочинок у будь-який, навіть найтісніший графік.

Сучасні судна забезпечують максимальний рівень комфорту, розкоші та задоволень. Бари з коктейлями, ресторани високої кухні, запальні шоу-програми, спортивні комплекси, казино, SPA-салони, магазини, басейни з морською водою і зонами для дітей, анімація для будь-якого віку, найвищий рівень сервісу - неповний перелік всього, що чекає вас у круїзі, що зробить ваш відпочинок незабутнім. Крім того, нові, цікаві знайомства, захопливий екскурсійний супровід і завжди прекрасні види на море з цілющим морським повітрям.

White Stork Travel підбере для вас круїз у мальовничих місцях. Наша колекція включає морські подорожі по Європі, Середземному морю, Карибському морю, Індійському океану. Круїз - це свято, романтика і пригода. Це можливість поєднати комфорт відпочинку біля моря, на пляжі з відвідуванням різних міст та країн. Круїз - це подорож без кордонів, наповнена атмосферою радості та щастя.

Круїзна подорож планується так, щоб у вас була можливість без тривог і клопотів насолоджуватися всім сповна: і морем, і сонцем, і новим містом. Отримайте від життя все по максимуму. Відпочинок на лайнері - це мальовничий мікс з комфорту, розкоші, вражень, емоцій та насолод.