ЕКСКУРСІЙНИЙ ТУРИЗМ

Пізнання є одним з головних інстинктів людини, ми пізнаємо через навколишній світ себе. Кожна країна таїть свою містерію розвитку, історію древніх храмів і культових споруд. Побачити на власні очі фреску Леонардо да Вінчі, щоб впасти в нескінченну перспективу унікального твору. Ви можете тисячу разів чути, але лише побачивши ваше серце завмре від захвату. Відкрити шампанське в нічному Парижі біля Ейфелевої вежі, яка іскриться, щоб залишити частинку свого серця серед Єлисейських Полів. Так багато в світі таємного для нас і того, що нас чекає, коли ми відкриємо двері своєї нової подорожі.

Без зайвої метушні ми пропонуємо вам пройтися вуличками Венеції, щоб подорож пройшла комфортно, без нічних переїздів. Можливо, вам буде до душі індивідуальний тур, в такому випадку наші менеджери створять авторську програму згідно з вашим запитом. Переліт, трансфер, екскурсії, келих шампанського, будь-яку забаганку ми готові врахувати для ваших незабутніх вражень.

Можливо, вам захочеться повторити подвиг Жюль Верна і об'їхати навколо Світу за 80 днів? Ми легко організуємо для вас навіть таку пригоду.

Компанія «White Stork to travel» подбає про ваш відпочинок.