Яхтинг

Легкий вітер куйовдить волосся, бризки соленої води, дивовижна краса берега удалині, відчуття свободи й щастя - все це може подарувати відпочинок на яхті. Пережити справжню морську пригоду можливо з нашою допомогою.

Подорож на яхті не порівняти зі звичайним відпочинком в готелі на побережжі. Яхта дарує свободу руху, нові враження, незабутні емоції, які ви не отримаєте за будь-яких інших обставин. Ви зможете побачити неперевершені морські бухти, зустрічати сонце і насолоджуватися світанком у відкритому морі, милуватися заходом. Кожен день на яхті - новий берег, нове місце, новий вигляд і нова порція натхнення на цілий рік. Відпочиваючи на яхті, не треба боротися за місце під сонцем на пляжі, море належить вам і тільки вам - купайтесь, ловіть рибу, насолоджуйтесь видами. Якщо вам набридне самотність - швартуйтесь і занурюйтесь у веселий і приємний світ портових міст. White Stork Travel пропонує сформовані та цікаві маршрути, які забезпечать вам драйв і енергію.

Відпочинок на яхті сприймається як дорогий і вимагає спеціальної підготовки. Але це не так. За ціною подорожі на яхті порівнюються з відпочинком в хорошому готелі. Наші маршрути та допомога досвідченої команди дозволяють навіть новачкам відчувати себе досвідченим морським вовком. Не варто боятися і морської хвороби. Вестибулярний апарат людини швидко адаптується до навантажень. На крайній випадок таблетки від закачування допоможуть пережити неприємні моменти.

Яхтинг - це відмінний варіант відпочинку для компанії друзів. В залежності від настрою, темпераменту та наданих переваг, можна взяти активну участь у житті яхт, а можна зайнятися спокійною, медитативною роботою із життєзабезпечення команди. Як би то не було, морська подорож згуртує друзів ще більше, а спогади про дні, проведені на яхті, стануть одними з найкращих у вашому житті.

Яхтинг - відпочинок для людей з активною життєвою позицією, яких захоплюють пригоди та невідома далечінь.